Болгарка GRAND 125 (1300 Ватт)
Новинка на ринку України серія чеського електроінструмента досить відомої європейської фірми контролем якості німецьких фахівців. Завдяки збільшенню співпраці Євросоюзу з Україною стало можливим постачання цього інструмента для українських користувачів без митних надбавок.
За цей період фірма зарекомендувала собі, як надійна торгова марка постачає якісний і недорогий електроінструмент. поступається за надійністю таким брендам, як DWT і STERN.
Особливості:
- Німецькі підшипники
- Якір із фабрики Макіта;
- Силіконовий кабель живлення (не ламається й не тріскається на морозі);
- Розсмажені та надійні шестерні редуктора;
- Можливість фіксації кнопки вмикання в стан Ввімкнено;
- Магнієвий сплав корпусу редуктора з HI-Tech;
- Якісна електроніка JEF electrik;
- Реальна заявлена потужність;
- Розгартовані шестерні редуктора;
- Покращена вентиляція;
- Якісний і екологічно чистий пластик;
- Відповідність усім європейським стандартам якості;
- Вироблено в ЧОХІЇ р. Броно.
Характеристики:
- Максимальний діаметр кола — 125 мм;
- Різь приводного шпинделя — М14.
Комплектація болгарки Гранд:
- Болгарка;
- Ключ;
- Захист;
- Додаткова ручка;
- Запасні щітки;
- Інструкція.
Інструмент GRAND виготовляється з використанням новітніх технологій і матеріалів. У виробництві застосовуються надміцні сплави металів і міцний, термостійкий пластик. А також стійке до відколів і подряпин покриття металевих частин. У всій продукції використовуються особливо гнучкі, морозостійкі мережеві дроти із силікону. Щоб уникнути прикипання відрізних дисків у кутошліфувальних машинках встановлені затяжні гайки зі спеціальних сплавів. Уся продукція компанії GRAND сертифікована міжнародними стандартами ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 188 ₴







