Болгарка Grand МШУ-125-1550Е стане незамінним помічником для кожного користувача як під час домашнього використання, так і з професійною метою.
Як обладнання під час роботи цим інструментом використовуються відрізні, зачисні, алмазні диски діаметром 125 мм. Потужність електродвигуна становить 1550 ватів, чого цілком досить для високопродуктивного робочого процесу. Корпус апарату має дуже зручну та збалансовану конструкцію, яка додасть комфорту під час роботи. Болгарка Grand МШУ-125-1550Е має подвійне лакове покриття елементів двигуна, яке захистить від впливу абразивного пилу. Металеві шестерні та продумана система охолодження продовжать загальний термін експлуатації в рази.
Характеристики:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 1550 ватів
- Діаметр диска — 125 мм
- Оберти — 0-11000 на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Блокування кнопки вмикання — є
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴




