Машина шліфувальна кутова Grand МШУ-125-1550E. Зручна та надійна болгарка з регулюванням обертів. Інструмент із великою продуктивністю для застосування в ремонтних і будівельних роботах. Прекрасно підійде для домашнього та професійного використання. Велика продуктивність виходить завдяки використанню електричного двигуна досить великої потужності 1550 ватів. Завдяки можливості використовувати різні змінні насадки, перелік виконуваних робіт істотно розширюється. Під час виготовлення цього агрегату були використані останні напрацювання в цьому виробництві. А використання високоякісних деталей і комплектуючих забезпечить надійність і великий термін роботи моделі.
Головні відмінності моделі Grand МШУ-125-1550E:
- Електронний;
- Автоматичне підтримання обертів під навантаженням;
- Фірмові зносостійкі та пилозахищені підшипники;
- Досить висока потужність;
- Надійні шестерні;
- Зручна подовжена ручка.
Основні параметри болгарки Grand:
- Потужність інструмента 1550 ватів;
- Регулювання обертів від 0 до 11000 об./хв;
- Розрахована на коло 125 мм.
До комплектації входить болгарка, захист, бічна ручка, ключ, запасні щітки, паспорт, паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 350 ₴






