Болгарка GRAND 150 (1950 Ватів, Чехія) — це надійна кутошліфувальна машина від чеської торгової марки Grand. Цей інструмент виготовлений із якісних комплектуючих і має високий ресурс роботи. Якір покритий декількома шарами спеціального захисного лаку, що неабияк подовжує термін експлуатації. Для зручності під час роботи в конструкцію кнопки встановлений фіксатор для фіксування кнопки в положення <Ввімкнено>.
Особливості болгарки Grand 150:
- Фірмові німецькі підшипники SKF;
- Якісне мідне обплетення статора та якоря;
- Надійні шестерні редуктора;
- М'який силіконовий кабель живлення;
- Фіксація кнопки вмикання;
- Три положення встановлення бічної ручки;
- Виробництва ЧОХІЇ г.Брно.
Технічні характеристики:
- Потужність електродвигуна 1950 ватів;
- Максимальний розмір диска 150 мм;
- Кількість обертів холостого ходу 8500 обертів в хвилину.
До комплекту входить:
- Болгарка Гранд 150;
- Захист
- Ключ;
- Бічна ручка;
- Запасні вугільні щітки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴






