Болгарка Grand МШУ-230-2650 отлично справляється з різкою, розпилом, шліфуванням, зачищенням та обдиркою різних поверхонь, включно з металом.
Висока продуктивність досягається завдяки двигуну з великою потужністю 2650 Вт, який забезпечує 6500 обертів за хвилину.
Інструмент використовують спільно з дисками, колами та щітками, діаметр яких не перевищує 230 мм.
Модель обладнана плавним пуском, що запобігає вислизанню її з рук під час увімкнення, чим гарантує максимальну безпеку роботи.
Завдяки потужній модернізованій крильчатці потрапляння на обмотування двигуна пилу та забруднень істотно знижується.
Ергономічний дизайн і зручна прогумована ручка дасть змогу користувачеві надійно утримувати інструмент у руках.
Додаткова ручка встановлюється з різних боків на корпусі болгарки.
Особливості:
- Плавний пуск
- Висока потужність
- Калені шестерні
- Посилений редуктор
- Ергономічний дизайн
- Трипозиційна бічна ручка
- Блокування шпинделя для швидкої заміни кола
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність ― 2650 Вт
- Частота обертання — 6500 об/хв
- Діаметр диска — 230 мм
- Різь шпинделя — М14
- Плавний пуск — Є
- Наявність регулювання обертів двигуна ― Немає
- Вага — 5 кг
Комплектація
- Болгарка Grand МШУ-230-2650
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для фіксації диска
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 354 ₴





