Свердлильний верстат Grand НС-1750 з двома патронами, 9 швидкостей
Скромні розміри дають змогу встановити верстат у гаражі, домашній майстерні та навіть у себе вдома. Призначений для виконання свердлильних робіт у металі, деревині, пластмасі, також в інших будматеріалах.
Grand НС-1750 має 9 швидкостей, оберти регулюються в межах від 580 до 2650 на хвилину через перестановку натяжного ременя на інший шків, у коробці подавач. Прозорий пластиковий екран кріпиться поверх патрона, його функція — запобігти потраплянню стружки в очі та на тіло робітника. Патрон — трикулачковий, затискає хвостовик свердла діаметром до 16 мм і максимально опускається вниз на 50 мм. Опорний майданчик можна повертати під кут (до 45) і регулювати за висотою — це дає змогу працювати з масивнішими заготовками.
Для надійної фіксації деталі передбачені спеціальні лещата, які встановлюються в пази на металевій опорі та фіксуються кріпленнями. Модель виділяється наявністю потужного 1750 ватів двигуна, невеликою масою та гарною якістю збирання. Для надання більшої стійкості та зменшення вібрації, верстат Grand НС-1750 можна закріпити на робочому столі за допомогою отворів на станині. Свердлильний верстат Grand НС-1750 є чудовим вибором на сьогодні, має повну комплектацію для комфортної роботи та доступну ціну.
Технічні характеристики свердлильний верстат Grand НСС-1750
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Споживана потужність — 1750 ватів
- Кількість швидкостей — 9
- Оберти — 280-2650 за хвилину
- Тип патрона — ключовий
- Максимальний діаметр свердління — 16 мм
- Максимальна глибина свердління — 60 мм
- Кут нахилу робочого столу — 45 градусів
- Габарити робочого стола — 160-160 мм
- Вага — 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 9 шт. |
| Споживана потужність | 1750 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові параметри | |
| Глибина свердління | 50 мм |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
- Ціна: 5 940 ₴


