Опис Перфоратор електричний Grand ПЕ-1300DFR (прямий)
Перфоратор Grand ПЕ-1300DFR з прямим розташуванням двигуна — це потужний і надійний інструмент для ремонту та будівництва. Цей електричний перфоратор має максимальну потужність 1300 Вт і швидкість обертання 0-1300 об./хв, кількість ударів за хвилину — 5500 уд./хв, що дає змогу виконувати завдання зі свердління й буріння з максимальною ефективністю. Обладнаний DFR-швидкісним патроном і 4 режимами роботи.
Перфоратор Grand ПЕ-1300DFR має максимальний діаметр свердління 26 мм і комплектується пікою, зубілом, трьома свердлами 8/9/10 мм і швидкозатискним патроном. Всі інструменти зберігаються в пластиковому кейсі, що забезпечує легке транспортування та зберігання інструмента.
Перфоратор Grand ПЕ-1300DFR забезпечує точність і контроль над роботою завдяки своїй конструкції з прямим розташуванням двигуна та швидкознімним патроном DFR. Інструмент має надійну конструкцію, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Якщо вам потрібен потужний і функціональний перфоратор зі швидкознімним патроном, то Grand ПЕ-1300DFR є ідеальним вибором для робіт будь-якої складності. Завдяки високій продуктивності та точності цей інструмент забезпечує ефективне та легке виконання різних завдань.
Основні характеристики Перфоратор електричний Grand ПЕ-1300DFR (прямий)
Вага — 3,2 кг
Кейс+
Кількість обертів0-1300 об/хв
Кількість режимів роботи 4 режими
Кількість ударів5500уд/хв
Макс. діаметр свердління26мм
Особливості DFR-швидкознімний патрон
Параметри мережі 230 В/50 Гц
Споживана потужність1300 Вт
Регулятор обертів+
Тип патронаSDS plus/DFR-швидкісний, замозатискний
Тип перфоратора Прямою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 700 ₴







