Опис
Перфоратор Grand ПЕ-2700 PRO MAX — — професійний інструмент, призначений для великих навантажень. Має три режими роботи: свердління, свердління з ударом — для свердління отворів у бетоні, кам'яній і цегляній кладці бурами до 40 мм; режим довбання — для демонтажу конструкцій із різного матеріалу, видалення керамічної плитки, штукатурки, проробляння каналів під кабель.
Ця модель обладнана патроном типу SDS-Max для комфортної та швидкої заміни використовуваної оснастки. Інструмент має підвищену потужність 2700 Вт і великою силою удару, що досягає 8 Дж. Максимальні оберти становлять 520 об/хв, а кількість ударів — 4100 уд./хв.
Перфоратор Grand ПЕ-2700 PRO MAX має металевий корпус редуктора. Двигун надійно захищений від потрапляння сторонніх частинок і пилу. Покращена в інструменті антивібраційна система. Передбачена прогумована основна ручка, а комплект має додаткову ручку, яка встановлюється в різних положеннях. Електричний перфоратор постачається в спеціальному кейсі для зберігання і транспортування.
Купити Перфоратор Grand ПЕ-2700 PRO MAX недорого Ви можете в нашому магазині та отримати водночас гарантію 12 місяців.
Особливості:
- Висока потужність
- 3 режими роботи
- Потужний ударний механізм
- Електронне регулювання частоти обертання
- Металевий корпус редуктора
- Покращена антивібраційна система
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Тип бочок
- Тип патрона SDS-Max
- Режими роботи свердління/свердління з ударом/довбання
- Споживана потужність 2700 Вт
- Напруга 230 В/50 Гц
- Число обертів 520 об/хв
- Енергія удару 8 Дж
- Число ударів 4100 уд./хв
- Максимальний діаметр свердління 40 мм
- Вага 5, 8 кг
Комплектація
- Перфоратор Grand ПЕ-2700 PRO MAX
- Додаткова ручка
- Обмежувач глибини
- Набір бурів і зубил
- Пилозахисна насадка
- Смазка
- Інструкція
- Кейс
- Паковання
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна кількість обертів | 520 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 8 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 5 940 ₴








