Опис
Легка бензопилка Grand БП-3700 PRO створена на основі 2-тактного двигуна, що дає змогу набирати високі оберти 11 000 об./хв, що сприяє ефективному її використанню в побутових і виробничих умовах експлуатації. Об'єм двигуна становить 31.8 куб.см., посилена поршнева група завдяки хромованому покриттю на стінках циліндра, що неабияк підвищує експлуатаційний термін інструмента.
Ця модель ланцюгової пили є найкращою копією бензопилки STIHL MS 180,
Також зверніть увагу, що модель Grand БП-3700 PRO незамінна для людей старшого віку, для недосвідчених користувачів, жінок. Механізм легкого запуску замість вас штовхне маховик із потрібною швидкістю, вам тільки потрібно натягнути пусковий трос, механізм зробить роботу сам. А вага в 4.1 до, говорить про те, що їй можна буде легко працювати довгі години без втоми для рук.
На мотопілу Grand БП-3700 PRO можна встановлювати шини завдовжки 30, 35, і 40 см. (шина 35 см і високоякісний ланцюг йде в комплекті)
Мотопила зроблена з урахуванням сучасних норм і стандартів, знижена витрата палива та зменшена кількість шкідливих вихлопів. Бензопила Grand БП-3700 PRO це найкращий вибір у разі співвідношення ціна-якість.
Характеристики:
- Тип двигуна — 2-тактний;
- Потужність — 5,0 л.с.;
- Оберти — 0 – 11 000 об./хв;
- Об'єм двигуна — 31.8 куб.см.;
- Об'єм бака під паливо — 250 мм;
- Об'єм оливного бачка — 125 мм;
- Довжина шини — 35 см;
- Цепь — 50 звена / 3/8 шаг;
- Вага нетто/брутто-4.1/5.9 кг.
Особливості:
- Автоматичний оливний насос;
- Хромована поршнева;
- Плавний пуск:
- 2 кільця на поршнях;
- Фірмовий карбюратор:
Комплектація
- Бензопила Grand БП-3700 PRO
- шина “Grand” — 1 шт.
- цепь 3/8, 50 зв.— 1 шт .
- Свічковий ключ
- Викрутка регулювальна
- Бачок для змішування оливи з бензином
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 145 мл |
| Рівень шуму | 112 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 250 мл |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 31.8 куб. см |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 860 ₴










