Пила дискова Grand ПД-185-2150 — якісний інструмент, який використовується для поздовжніх, поперечних і похилих розпилів деревини будь-яких порід, фанери, пластику та інших матеріалів.
Ця модель обладнана високопродуктивним двигуном потужністю 2150 Вт, що забезпечує до 5500 обертів на хвилину. Виріб обладнаний диском, діаметр якого становить 185 мм.
Всі елементи електродвигуна виготовлені за новітніми технологіями з високоякісних матеріалів, а якір має подвійне лакове покриття обмотки.
Дискова пила GRAND ПД-185-2150 має у своєму арсеналі суцільнометалеву станину, яка не піддається деформації навіть за екстремальних навантажень.
Також Ви можете самостійно регулювати глибину пропилювання та кут нахилу опорної станини.
Особливості:
- Велика потужність
- Широка опорна платформа
- Збільшена глибина пропилювання
- Пиляльний диск у комплекті
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Можливість під'єднання пилососа
Технічні характеристики:
- Напруга живлення/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2150 Вт
- Максимальна кількість обертів — 5500 об/хв
- Діаметр пиляльного диска — 185 мм
- Максимальна глибина пропилювання — 65 мм
- Глибина різання (45°) — 44 мм
- Глибина різання (90°) — 65 мм
- Посадковий діаметр — 30 мм
- Вага — 4 кг
Комплектація
- Пила дискова Grand ПД-185-2150
- Додаткова ручка
- Торцева планка
- Пиляльний диск
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 160 ₴



