Опис
Електрорубанок Grand РЕ-1450 є незамінним помічником у процесі стругання плоских поверхонь, зрізу країв і фальцювання деревини та деревних матеріалів.
Рубанок Grand РЕ-1450 обладнаний потужним двигуном у 1450 Вт, який здійснює 15000 обертів холостого ходу за хвилину. Достатня потужність мотора та висока швидкість обертання ножів дають змогу домогтися якісної та рівномірної обробки навіть для твердих порід дерева. Рівна та стійка підошва з мікрорельєфом виготовлена з надійного, якісного металу. Це сприяє прилеглню рубанка до оброблюваної поверхні.
Особливістю рубанка Grand PE-1450, є невелика вага, що важливо під час тривалого виконання робіт. Прекрасно збалансована конструкція допоможе проводити роботу максимально ефективно. Основна ручка має продуману форму та виготовлена з матеріалу, що не дає ковзати рубанку в руці. Додаткова ручка електрорубанка Grand РЕ-1450 слугує регулятором встановлення глибини зняття стружки. Захисний кожух приводного ременя має надійну металеву конструкцію, що дасть змогу захистити інструмент від механічних пошкоджень. Відведення пилу та стружки знижує концентрацію пилу в повітрі, перешкоджає тирсам на робочому місці. Шнур живлення зроблений у силіконовому обплетенні та має подвійну ізоляцію.
Особливості:
- Сучасний і ергономічний дизайн
- Полегшений доступ до вугільних щіток
- Можливість зняття фаски завдяки V-подібному пазу на платформі рубанка
- Робоча підошва з мікрорельєфом
- Високошвидкісне обертання барабана
- Збалансована конструкція
- Висока потужність
Характеристики:
- Живлення мережа
- Ножі двосторонні
- Пилоудалення одностороннє
- Глибина вибірки паза 15 мм
- Максимальна робоча ширина 82 мм
- Максимальна робоча глибина 2, 0 мм
- Напруга 230 В/50 Гц
- Потужність 1450 Вт
- Частота обертання барабана 15000об/хв
- Вага 3, 5 кг
Комплектація
- Рубанок Grand РЕ-1450
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
- Ціна: 1 998 ₴





