Мережевий шурупокрут Eltos ДЕ-780 застосовується в монтажних і слюсарних роботах. Призначений для монтажу або демонтажу конструкцій із: металу, дерева, пластику, гіпсокартону тощо. Свердління дерева, пластику, металу тощо.
Основна відмінність шурупокрута Eltos ДЕ-780 — це редуктор, який дає змогу змінювати силу затягування. Така особливість дає змогу працювати з матеріалами різної міцності. Шурупокрут має легку вагу та зручну ручку це сприяє тривалій роботі без особливого навантаження на руку. Реверс і швидкозатискний патрон неабияк пришвидшують роботу та роблять зручнішим.
Шурупокрут має електродвигун із мідною обвиткою, корпус з ударостійкого пластику та швидко затискний патрон. Мережевий Eltos ДЕ-780 шурупокрут — це надійний і якісний інструмент.
Особливості:
Швидко затискний патрон
Планетарний редуктор
Реверс
8 ступенів затягування
Режим свердління
Регулерування обертів
Характеристики:
Виробник Eltos
Тип Шурупокрут
Живлення Мережа 220 В
Тип патрона Швидкозатискний
Мінімальний діаметр патрона 0.8 (мм)
Максимальний діаметр патрона 10.0 (мм)
Кількість ступенів затягування 8
Максимальна кількість обертів 750.0 (об/хв)
Споживана потужність 780.0 (Вт)
Комплектація
Шурупокрут Eltos ДЕ-780
Інструкція
Запасні щітки
Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 8 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 19 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 542 ₴




