Лобзик Eltos ЛЭ-65 — цей пристрій є обов'язковим інструментом для створення вигнутих і прямих розрізів, розрізів під кутом у багатьох матеріалах, як-от дерево, метал, пластик тощо. Цей компактний лобзик Eltos ЛЕ-65 дає максимальний розріз у дереві 65 мм і 6 мм у металі з трипозиційним настроюванням маятникового ходу та максимальним ходом пилки 3000 хід/хв.
Комплектація
- лобзик Eltos ЛЭ-65
- ключ
- полотно для дерева
- паспорт
- картонна упаковка
Особливості:
- маловажка
- сучасний дизайн
- електронний регулятор частоти ходів
- кнопка фіксації для безперервного режиму роботи
- можливість зміни кута пропилювання на кут до 45° вправо та вліво
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴


