Електролобзик Eltos ЛЕ-100-920Л — високоякісний інструмент побутового класу, призначений для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, ламінату, пластику, металу. Застосовується лобзик переважно в столярному виробництві. Ця модель досить потужна — 920 Вт, чого цілком досить для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора обертів дає змогу задати швидкість ходу пилки, що дасть змогу працювати з матеріалами різної жорсткості. Серед відмітних особливостей електролобзика Eltos ЛЕ-100-920Л варто зазначити наявність лазера, механізм швидкої (безінструментальної) заміни полотна, підсвічування робочої зони, низький рівень вібрацій і шуму, малу вагу та зручний ергономічний дизайн.
Особливості:
Особливості:
- електронний регулятор частоти подвійних ходів
- кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному
- режимом можливість зміни кута пропилювання на кут до 45°
- вправо та вліво надійна підошва з алюмінію
- механізм швидкої (безінструментальної) заміни полотна
- підсвічування робочої зони
- лазерне зазначення
- Виробник: Eltos
- Потужність, Вт: 920
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Число ходів штока в хв: 500-3500
- Глибина різу, мм:
- Сталь 10
Кольорові метали 20 - Дерево 100
- Угол реза, 45 :
- указка: є
- Швидка заміна полотна: є
- Вага, кг: 2,3
- Гарантія, міс.: 12...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3500 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 496 ₴








