Електрокоса Eltos КГ-2800 з двигуном підвищеної потужності. З легкістю справляється зі скосом трави, бур'янів і навіть невеликих чагарників. Для зручності у використанні нахил ручки можна регулювати під зручним кутом. Плавний запуск двигуна забезпечує тривалий термін експлуатації та менше зношування деталей. Покриття ручки забезпечує мінімальне ковзання рук і повний контроль над машиною. Для зручності регулювання обертів розміщена на ручці керування. Це легкий ручний інструмент, керування яким не вимагає спеціальних навичок, а також застосування великої фізичної сили.
Характеристики:
- Конструкція штанги — розбірна
- Напруга — 230 В/50 Гц
- Потужність двигуна — 2800 Вт
- Кількість обертів — 7000 об/хв
- Різальний елементи: сталевий ніж і волосінь
- Допустимий діаметр волосіні — 1-3.3 мм
- Ширина зони скошування, ніж/леска — 255 мм/380 мм
- Верхнє розташування двигуна
- Різальний елементи: сталевий ніж і волосінь
- Плавний пуск
Комплектація:
- Коса електрична Eltos КГ- 2800
- різальний ніж — 3 т сталевий
- котушка з волосінню напівавтомат
- допоміжна ручка
- набір ключів для збирання
- зручний ремінь через плече
- захисний кожух для ножа та котушки
- інструкція для користувача
- заводське паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 320 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 528 ₴





