Стрічкова шліфмашина Eltos ЛШМ-1010 завдяки високій продуктивності використовується для шліфування великих поверхонь із різних матеріалів, як-от пластик, дерево, метал, шпаклівка, лакофарбові покриття. Ця модель має витривалий двигун потужністю 1010 ватів, здатний розвивати швидкість руху шліфувальної стрічки до 260 метрів на хвилину.
Стрічкова шліфувальна машина Eltos ЛШМ-1010 має у своєму арсеналі затискний важіль, за допомогою якого ви зможете швидко замінити шліфувальну стрічку без використання додаткових інструментів. Також на корпусі інструменту є спеціальний регулювальний гвинт для точного встановлення стрічки на напрямних роликах. Електронне регулювання швидкості руху шліфувальної стрічки дає змогу оптимально підібрати оберти залежно від матеріалу, що обробляється. Корпус інструмента виготовлений з ударостійкої пластмаси високої марки.
Гумові накладки на ручці інструмента дадуть змогу уникнути ковзання під час роботи. Кнопка пуску має дуже практичну конструкцію й можливість фіксації в ввімкненому положенні, для комфорту під час тривалої роботи. Також унікальності цієї моделі надає спеціально пристосований, підіймальний передок корпусу для шліфування у важкодоступних місцях і для роботи під кутом. Стрічкова шліфувальна машина має вбудовану систему пиловідсмоктування, призначену для збирання пилу, що утворюється під час роботи, у мішок пилу. Додаткова D-подібна ручка дає змогу надійно утримувати інструмент за потреби обома руками.
Технічні характеристики стрічкової шліфмашини Eltos ЛШМ-1010
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 1010 ватів
- Регулювання обертів — є
- Швидкість протягування стрічки — 120-260 метрів за хвилину
- Довжина стрічки — 457 мм
- Ширина стрічки — 76 мм
- Вага — 3,2 кг
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 260 об/хв |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Стан | Новий |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 012 ₴







