Кутова шліфмашина (болгарка) Eltos МШУ-230-2650 — використовується в різних роботах з будівництва та ремонту — для металообробки, шліфування, різання арматури, листового металу, керамічної та тротуарної плитки. Болгарка Eltos МШУ-230-2650 компактний пристрій зручний у транспортуванні та зберіганні. Інструмент має регульований захисний кожух і трипозиційну ручку, що дає змогу швидко його адаптувати до роботи будь-якою рукою. Кутова шліфмашина Eltos МШУ-230-2650 обладнана електродвигуном потужністю 2650 Вт, який здатний виконувати до 6500 обертів на хвилину. Цей інструмент має низку особливостей, як-от трипозиційна бічна ручка, плавний пуск двигуна, поворотна ручка захоплення та вимикач із блокуванням від випадкового увімкнення, які підвищують безпеку та комфорт під час експлуатації.
Комплектація
- болгарка Eltos МШУ-230-2650
- захисний кожух
- ручка бічна
- ключ для фіксації диска
- посібник з експлуатації
Особливості:
- поворотна ручка захоплення
- вимикач із блокуванням від випадкового увімкнення
- трипозиційна бічна ручка
- плавний пуск і обмеження пускового струму
- блокування шпинделя для швидкої заміни кола
- полегшений доступ до вугільних щіток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 592 ₴


