Циркулярна пила ELTOS ПД-210-2350 — Це потужний і надійний столярний інструмент призначена для роботи з деревом, ДВП, ДСП, фанером, а також різними полімерами, багатошаровими матеріалами. Пила Елтос ідеально підходить для точного поздовжнього або похилого різання матеріалів із деревини. Циркулярка обладнана двигуном потужністю 2350 Вт, який допоможе впоратися з будь-якою складністю у сфері столярних робіт. До комплекту пили входять струбцини, за допомогою яких ви зможете прикріпити паркетку до столу, водночас зробивши її стаціонарною.
Характеристики паркетки Елтос
- Напруга мережі: 230 В;
- Конструкція: ручна/переворотна
- Частота: 50 Гц;
- Кількість обертів: 5500 об./хв;
- Потужність: 2350 Вт;
- Посадковий діаметр диска: 32мм
- Діаметр пиляльного диска: 200 мм;
- Глибина пропилу: 68 мм;
- Глибина пропилу під кутом 45 г: 45 мм;
- Вага: 6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 68 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Споживана потужність | 2350 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 838 ₴



