Електропила Eltos ПЦ-2650М
Призначена для розпилювання, обрізання та свердління дерев у домашніх умовах. Можна використовувати щодня на дачних ділянках, у присадибному господарстві, на лісопереробці, для столярних і будівельних робіт. має велику популярність у домашніх майстрів і професіоналів.
Технічні характеристики:
- Потужність двигуна — 2650 вт
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Тип двигуна — поперечне розташування
- Швидкість ланцюга без навантаження становить 480 метрів за хвилину.
- Довжина шини становить 40,5 сантиметра.
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Вага — 4 кг
- Виробник — Eltos (Німеччина)
Комплектація
- інструкція з експлуатації
- електропила ELTOS ПЦ-2650М
- шина 40,5 сантиметрів
- ланцюг
- ключ для встановлення ланцюга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2650 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 592 ₴





