Электрокоса YAMAMOTO EGT-2850 — надійний агрегат для коса трави, сухості, бур'яну, очерету, а також ідеально підходить для догляду за газоном і невеликими чагарниками.
Апарат має верхнє розташування двигуна, завдяки чому можна працювати навіть під час роси або після дощу.
Показники потужності становлять 2850 Вт, водночас кількість обертів досягає 10000 об/хв, що дає змогу досягти високої ефективності в роботі.
Ця модель має розбірну штангу із суцільнометалевим валом. Завдяки такій конструкції косу легко транспортувати.
Комфорт оператору забезпечать зручне "велосипедна" ручка та наявність ременя з можливістю регулювання. Різальний елемент надійно закривається пластиковим захисним кожухом.
Електричний тример YAMAMOTO EGT-2850 має компактний і ергономічний дизайн, а також вирізняється високою надійністю й доступною ціною.
Особливості:
- Чудова якість
- Висока продуктивність
- Зручний і потужний електричний тример
- Регульована по висоті зручна ручка велосипедного типу
- Розбірний вал для зручнішого транспортування і зберігання
- Фіксатор кабелю й автоматична котушка з різальною волосінню 1,2 мм
- Ремінний привод для зменшення шуму та суттєвого збільшення надійності та відмовостійкості
- Легкий трилопатевий ніж підходить також для скошування багаторічної трави та бур'янів
- Підходить для трави вздовж доріжок, сходів і навколо дерев, там, де не пройде газонокосарка
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Електричний
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 2850 Вт
- Макс. оберти двигуна — 10000 об/хв
- Різальний елемент — Котушка з волосінню, ніж
- Діаметр ножа — 255 мм
- Діаметр волосіні — 380 мм
Комплектація
- Электрокоса YAMAMOTO EGT-2850
- 3- лопатний ніж 1 шт.
- Котушка з волосінню 1 шт.
- Плечовий ремінь
- Захисний кожух
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gary Yamamoto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 700 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
- Ціна: 2 683 ₴



