Опис пристрою:
Пила акумуляторна ланцюгова Yamamoto CCS-20/12 належить до категорії побутових інструментів і чудово підходить для обрізання саду, а також столярних і щільних робіт у домашніх умовах. З потужним електричним двигуном, який живиться від акумулятора 20 В/4 А·год, вона забезпечує швидку й ефективну роботу. Завдяки тому, що немає викидів газів, пилка безпечна для використання навіть у закритих приміщеннях. Комплектація інструмента містить 30-сантиметрову шину та гострий ланцюг із кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 9 метрів за секунду. Для гарантування безпеки оператора передбачений легкий запуск, і індикатор рівня оливи ланцюга вчасно проінформує вас про потребу заповнити ємність. Функція безключового натягування ланцюга допомагає економити час і зусилля за технічного обслуговування інструмента.
Комплектація
- пила ланцюгова Yamamoto CCS-20/12
- пиляльна шина — 1 шт.
- пиляльний ланцюг — 1 шт.
- акумулятор — 2 шт.
- зарядний пристрій
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Особливості:
- автоматичне змащення ланцюга
- якісна шина та ланцюг
- ергономічний дизайн
- безщітковий двигун
- безключове натягування ланцюга
- легкий пуск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gary Yamamoto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання ланцюга | 9 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 541 ₴







