Бензопила Yamamoto CS-4552
Бензинова ланцюгова пила Yamamoto CS-4552 — чудовий помічник для заготівлі дров, обрізання гілок, сучків, рідко для валки дерев. Пила має низку особливостей: потужний двигун 4800 Вт, довжина шини 18 дюймів, об'єм двигуна 52 см3, вага 5,8 кг, хромоване покриття стінок циліндра, поршень має два кільця, регулювання подавання оливи, підвищений ресурс двигуна, високоякісний протиударний пластик і пральня.
Особливості:
-
Легкий старт;
-
Хромоване покриття стін циліндра;
-
Металева кришка стартера та ланцюга;
-
повітряний фільтр на паперовій основі;
-
Ґрунтовка.
Технічні характеристики:
2-тактний.
Потужність: 4,8 кВт/6,5 к.с.
Об'єм двигуна: 52 см3.
Максимальний оберт із різальною гарнітурою: 8500 об./хв.
Крок ланцюга, дюйм: 0,325”.
Довжина шини, см (дюйм): 45 (18').
Місткість паливного бака: 0,55 л.
Місткість бака для мастила ланцюга: 0,26 л.
Вага: 5,8 кг.
Гарантія — 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gary Yamamoto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 099 ₴








