Мотокоса Кедр БГ-6200 — професійна серія бензокос торгової марки Кедр. Призначена для скошування як низької трави, так і високої тростини. З легкістю справляється з кроенням чагарнику. Великі ребра радіатора забезпечують надійне пасивне охолодження потужного двотактного двигуна 6,2 кВт. Чудово підходить як для використання в побуті, так і для професійної постійної роботи. Інструмент торгової марки Кедр — чудове поєднання ціни та якості.
Особливості:
Два поршневі кільця;
Хромовані стінки циліндра;
Легкий старт;
Посилені редуктори;
Поліпшений захист бензобака;
Багата комплектація.
Комплектація
Мотокоса Кедр БГ-6200;
Ніж 3- лопатний;
Ніж 8 лопатний;
Ніж 40-ка зубівий;
Напівавтоматична косильна головка;
Косильна головка "павук";
Набір ключів;
Ремінь наплічний;
Бачок для приготування паливної суміші.
Технічні характеристики:
Двигун: одноциліндровий, 2-тактний.
Потужність: 6200 Вт.
Система запуску: ручний стартер.
Охолодження: повітряне.
Ширина скошування (лиска) — до 415 мм.
Ширина скошування (ніж) — до 255 мм.
Об'єм паливного бака: 1,2 л.
Кількість обертів: 13000 об/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 3 549 ₴





