Електричний тример від торгової марки «Кедр» має верхнє розташування двигуна потужність якого становить 2700 Вт. Наявність плавного пуску дає змогу безпечно почати роботу. Ця модель здатна працювати як металевим ножем, так і шпулею для роботи з волосінню.
Електрична коса обладнана суцільною штангою і фірмовим нижнім редуктором. Велосипедні ручки керування з можливістю регулювання по висоті дають змогу міцно фіксувати інструмент під час роботи.
Характеризувальні дані електрокоси Кедр КГ-2700 (цільна штанга, велосипедні ручки):
- Напруга — 220 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність — 2700 Вт
- Число обертів — 7000 об/хв
- Конструкція штанги — суцільна
- Діаметр диска — 255 мм
- Обробка волосінню — 380 мм
- Вага — 6,3 кг
Особливості електротримера:
- Велосипедні ручки керування;
- Широка клавіша пуску;
- Суцільна штанга;
- Фірмовий нижній редуктор;
- Плавний пуск;
- Верхнє розташування двигуна;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 141 ₴


