Опис
Виробник Кедр добре зарекомендували себе в співвідношенні ціна/якість. Цей інструмент зібраний із високоякісних матеріалів і маючи досить високу потужність 3 к.с., вона впевнено справляється з усіма типами побутових робіт. Йдеться про бензопилці Кедр БЖ-45-3.0. До комплекту входить запасна шина та ланцюг, які допоможуть деякий час не думати про їх купівлю.
Пила має ручну підкачку палива, яка допоможе Вам полегшити запуск бензопил виробника кедра взимку, а також у разі "холодного пуску".
Характеристики:
- Потужність двигуна бензопили — 3 к.с./2.3 кВт
- Максимальна кількість обертів — 8800 обхват
- Рекомендована довжина шини — 45 см
- Об'єм паливного бачка — 550 мл
- Об'єм оливного бачка — 260 мл
- Тип оливного насоса — автоматичний фіксований потік
- Крок ланцюга — 0,325 дюйма
- Вага — 7 кг
- Бензин — АІ-92
Комплектація
- Бензопила Кедр БЖ-45-3.0,
- коробка, у якій упакована Бензопила Кедр,
- інструкція для користувача,
- набір ключів,
- 2 шини Кедр,
- 2 високоякісні ланцюги,
- мірний бачок для змішування бензину з олією,
- чохол для шини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 8800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 064 ₴




