Шукаєте ефективний і легкий спосіб доглядати за вашим садом? Представляємо вам акумуляторну ланцюгову пилу STROMO AAS-20, , яка стане вашим незамінним помічником у роботах з обрізання дерев і догляду за садом.
Комплектація
- АКБ 2 ампер-годинники: Забезпечує тривалу роботу без перерви.
- Зарядний пристрій: Для швидкого та зручного заряджання акумулятора.
- 2 шини: Дають змогу легко змінювати довжину пилки для різних завдань.
- 2 ланцюги: Запасний ланцюг для продовження терміну експлуатації вашої пили.
- Мастило: Для змащення ланцюга та збільшення тривалості його експлуатації.
- Рукавички: Забезпечують безпеку під час роботи та захищають ваші руки від травм і подразнень.
Основні характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Оберти холостого ходу: 4000 об/хв
- Тип двигуна: Щітковий
- Довжина шини: 4” (10 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість обертів | 4000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴





