Шурупокрут акумуляторний Stromo SA12Li — високоякісний продуктивний інструмент, сфера застосування якого дуже широка: ремонт, будівництво, меблеве виробництво, різні монтажні роботи. Модель буде цікава як для пересічного користувача, так і професіоналів. Основними відмінностями моделі Stromo SA12Li є компактні розміри, невелика вага, збалансованість конструкції, підсвічування робочої зони, набір свердел і біт у комплекті, металевий патрон і асинхронний двигун. Джерелом живлення є 12 В (Li-Ion) акумулятор ємністю 2 А·год, завдяки чому шурупокрут із легкістю справляється з найважчими завданнями впродовж тривалого часу без підзаряджання. Двошвидкісний редуктор, а також можливість регулювати оберти натисканням на кнопку, дають можливість максимально точно виконати будь-яку роботу.
ОСОБЕННОСТИ:
-
часовий зарядний пристрій;
-
набір свердел і біт у комплекті;
-
надійний асинхронний двигун;
-
металевий патрон;
-
збалансована конструкція;
-
підсвічування робочої зони.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
шурупокрут акумуляторний Stromo SA12Li;
-
акумулятор;
-
набір свердел і біт;
-
зарядний пристрій;
-
посібник з експлуатації;
-
пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 290 ₴




