Зарядний пристрій для акумулятора лінійки інструменту Stromo 20/1. Сумісно з батареями місткістю 24 і 6 амперів.
Технічні характеристики: універсальний зарядний пристрій Stromo 20/1
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Вихідна напруга — 20 вольтів
- Тип акумулятора — Li-lon
- Напруга АКБ — 20 вольтів
- Час заряджання — 1 година
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



