Лещата настільні у комплекті з поворотною плитою Holzmann WBS 100N
- В наявності
- Код: WBS100N
3 110 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
- Розмір ковадла: 63x66 мм
- Ширина губок: 100 мм
- Висота губок: 16 мм
- Макс. розчин: 80 мм
- Маса нетто: 5,5 кг
- Матеріал: чавун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота щелепи | 16 мм |
| Макс. Розвага | 80 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Розмір ковадлані | 63x66 мм |
| Ширина губки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 110 ₴









