Перфоратор Grand ПЕ-1300 з прямим розташуванням двигуна є потужним і надійним інструментом для ремонту та будівництва. Цей електричний перфоратор має максимальну потужність 1300 Вт і швидкість обертання 0-1300 об./хв. 4 режими роботи.
Перфоратор Grand ПЕ-1300 має максимальний діаметр свердління 26 мм і комплектується піке, зубілом і трьома свердлами 8/9/10 мм. Всі інструменти зберігаються в пластиковому кейсі, що забезпечує легкий транспорт і зберігання інструмента.
Перфоратор Grand ПЕ-1300 забезпечує точність і контроль над роботою завдяки своїй конструкції з прямим розташуванням двигуна. Інструмент має надійну конструкцію, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Якщо вам потрібен потужний і функціональний перфоратор, то ПЕ-1300 є ідеальним вибором для робіт будь-якої складності. Завдяки високій продуктивності та точності, цей інструмент забезпечує ефективне та легке виконання різних завдань.
Основні характеристики Перфоратор електричний Grand ПЕ-1300 (прямий)
Вага 3,0 кг
Кейс +
Кількість обертів 0-1300 об./хв
Кількість режимів роботи 4 режими
Кількість ударів 5500уд/хв
Макс. діаметр свердління 26 мм
Параметри мережі 230В/50Гц
Споживана потужність 1300 Вт.
Регулятор обертів +
Тип патрона SDS plus
Тип перфоратора Прямий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 2 538 ₴



