Особливості:
- компактний дизайн;
- легкий, портативний;
- простий в управлінні;
- захист від перевантаження;
- пілотна дуга;
- світлодіодний індикатор;
Комплектація:
- редуктор тиску;
- коробка запасних частин;
- заземлюючий кабель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15/20 кг кг |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Довжина зварювального троса (втулка) | 3-4 м |
| Макс. Товщина різання | 12 мм |
| Напруга | 230 V В |
| РОЗМІРИ | 340x520x390 мм |
| Сила | 4,8 кВт |
| Термін експлуатації | 60% |
| Ток | 20-40 А |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 270 ₴

