Особливості
- для мобільного використання з практичною ручкою і системою блокування.
- міцний і міцний завдяки посиленій конструкції стін.
- Порошкове покриття створює підвищену стійкість до іржі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39/42 кг кг |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Кількість ящиків | 7 |
| Загальні розміри | 688x458x875 мм |
| Корисне навантаження | 25 кг |
| РОЗМІРИ | Довжина 510 мм |
| Транспортні розміри | 745x510x795 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 570 ₴

