Напівавтомат зварювальний інверторний професійний для MIG/MAG зварювання.
Особливості даної моделі:
- Компактний дизайн
- простота в обігу
- Висока продуктивність машини, енергозбереження, мало
- Зварювання бризок, тихий
- зварювальний пальник високої якості
- MIG & MAG зварювання
- Цифровий індикатор зварювального струму і напруги
- безперервна регулювання зварювального струму
- підходить для точкової, інтервальної та поверхневої зварювання
- MIG / MAG / CO2 з точковою функцією
- 4-х роликова подача дроту
- підходить для товщини листа від 0,5 мм
- Комплект поставки: редуктор тиску, велика коробка запасних частин, зварювальний екран, зварювальний аерозоль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95/112 кг кг |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Довжина зварювального троса (втулка) | 3 м |
| Напруга | 400 В В |
| РОЗМІРИ | 510x970x830 мм |
| Сила | 7,8 кВт |
| Термін експлуатації | 40-100% |
| Ток | 40-250 A (10 рівнів) |
| Товщина зварного дроту/електрода | 0,8/1 мм |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 410 ₴

