Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trak-Met |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пилку | 250-350 мм |
| Кількість тих, хто спить | 4 штуки |
| Максимальна ширина матеріалу | 450 мм |
| Потужність головного двигуна | 2x5,2 кВт |
| Швидкість подавання | 0-40 м/хв |
| Тип волосіні | Багатопильца |
| Товщина матеріалу, що підходить розпорошенню | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253 580 ₴





