Верстат призначений для редукування (формовки) кінців труб діаметром до 60 мм з товщиною стінки до 2 мм, на відстань до 70 мм.
Кожному розміру відповідає лише один комплект оснастки інструменту!

У комплект поставки входить один комплект інструменту згідно креслень замовника.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isitan |
| Загальні параметри | |
| Вага | 490 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців. міс |
| Діапазон діаметрів труби | Ø10 – Ø60x2 мм |
| Потужністю | 7,5 кВт |
| Загальні розміри | 1300x700x1150 мм |
| Зменшення довжини труби | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 110 ₴



