Акумуляторна батарея FGT B2040 - призначена для встановлення на будь-який акумуляторний інструмент ™FGT, до списку яких входить:
- шуруповерти;
- перфоратори;
- кутові шліфувальні машини;
- гайковерти та імпакти.
Підходить до акумуляторних інструментів, аналогічних за конструктивом акумуляторних інструментів різних брендових виробників з сучасним типорозміром “євро-слайдер” (стандарт Makita LXT BL та ін.)
Особливості акумуляторної батареї :
- Нова система захисту батареї регулює рівень заряду, температуру та струм для підвищення продуктивності, терміну служби батареї та загального часу автономної роботи;
- Світлодіоди індикатора рівня заряду інформують про наявність енергії в акумуляторі (100%, 75%, 50%, 25%);
- Оптимальна система заряджання використовує 3 активні елементи керування (струм, напруга та температура) для збільшення терміну служби батареї.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємкість акумулятора: 4.0 Аг
- Тип акумулятора: Li-ion
- Тип елементів: 10С
- Габарити упаковки: 130×90×90 мм
- Вага нетто: 620 г
Комплект поставки:
- Акумуляторна батарея FGT B2040;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴




