Акумуляторний шуруповерт FGT CD168 – зручний існтрумент, призначений для швидкого та ефективного закручування та відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів,болтів тощо. Цей інструмент стане чудовим рішенням для монтажу гіпсокартону, дерев’янихконструкцій, а також свердління різних матеріалів.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 16,8 В
- Тип акумулятора: Li-ion
- Тип двигуна: безщітковий
- Діаметр патрона: 10 мм
- Максимальний крутний момент: 35 Нм
- Кількість ступенів регулювання крутного моменту: 21+1
- Кількість швидкостей роботи: 2
- Кількість обертів холостого ходу: 0 – 400 / 0 – 1500 об/хв
- Максимальний діаметр свердління (сталь): 10 мм
- Максимальний діаметр свердління (дерево): 30 мм
- Вага нетто / брутто: 0,8 / 2,2 кг
- Габарити упаковки: 270×240×80 мм
Особливості акумуляторного шуруповерта:
- Діаметр патрона дозволяє працювати оснащенням з хвостовиками від 0,8 до 10 мм;
- Реверс та 21+1 ступені крутного моменту до 35 Нм для вибору оптимального режиму роботи;
- Ергономічний корпус з прогумованою ручкою для кращої фіксації в руці;
- Високу продуктивність у режимі свердління та шуруповерта забезбечує двошвидкісний редуктор;
- Легка заміна оснащення завдяки швидкозатискному патрону;
- Підсвічування робочої зони для комфортної роботи в погано освітлених місцях.
Комплект поставки:
- Акумуляторний шуруповерт FGT CD168;
- Акумулятор 2.0 Аг ×2;
- Зарядний пристрій;
- Набір головок (5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм) ×9;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс-органайзер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 22 |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴










