Акумуляторний перфоратор FGT FGH201 – маючи передові характеристики та вдалий дизайн, він стане вашим незамінним помічником на будівництві або на виробництві. Призначений для свердління, буріння й довбання. Апарат обладнаний функцією реверсу. Обмежувач глибини допоможе висвердлити отвір точного розміру без пошкодження оброблюваної поверхні. Модель має фіксатор кнопки пуск, регулятор частоти обертання. Практичний і легкий, потужний і економічний перфоратор дасть змогу впоратися з будь-якими навантаженнями.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Сила удару: 2,8 Дж
- Кількість обертів: 0-850 об/хв
- Кількість ударів: 0-5900 уд/хв
- Діаметр свердління: 13/26/30 мм
- Кількість режимів роботи: 3
- Тип патрону: Швидкозатискний
- Тип двигуна: Безщітковий
Комплект поставки:
- - Акумуляторний перфоратор FGT FGH201;
- - Акумуляторна батарея FGT В2040 х2;
- - Зарядний пристрій FGT CH202;
- - Сумка для зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | FGT |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 798 ₴









