Особливості інструмента:
- невелика вага
- безщітковий двигун
- висока потужність
- незалежність від електромережі
- ударостійкий корпус
Комплектація секатора:
- секатор Eltos CA-20BL-1
- одна батарея 2 А/год
- зарядний пристрій
- інструкція з експлуатації
- картонна коробка
Ціна на продукцію завжди вказана правильно, можливості та технічні характеристики заявлені виробником.
Користуйтеся захисною маскою або окулярами та проведіть обкатку двигуна за помірного навантаження.
Основні
СтанНовий
ВиробникEltos
Тип інструменту Садові секатори
Форма леза Вигнута
Максимальний діаметр реза 30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.98 кг |
| Довжина леза | 30 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴



