Guardian — це надійний робочий всюдихід, призначений для виконання складних завдань у сільському господарстві, лісовому господарстві та транспортуванні важких вантажів у важкодоступних місцях. Завдяки міцній конструкції, вдосконаленій системі приводу та потужним компонентам, квадроциклGuardian зарекомендує себе скрізь, де важливі міцність, довговічність та точність. Універсальний та функціональний всюдихід пропонує вантажопідйомність до 920 кг, що забезпечує ефективне переміщення матеріалів. КвадроциклиGuardian — це більше, ніж просто транспортний засіб, це надійний партнер для щоденних, складних завдань на фермі, будівельних майданчиках чи в лісовому господарстві. Незалежно від рельєфу та умов, він завжди забезпечить необхідну потужність та довговічність, щоб зробити роботу легшою та ефективнішою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisun |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 452 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гнать | Брутто 2WD/4WD |
| Заднє колесо | 25×10-14 |
| Заслінки | Гідравлічний |
| Колесна база | 1490 мм |
| Макс. Вага буксованого причепа | 920 кг |
| Потужністю | 27 кВт за 7000 об/хв |
| Загальні розміри | 2360x1200x1450 мм |
| Об'єм двигуна | 550 см3 |
| Охолодження | Рідина |
| Переднє колесо | 25×8-14 |
| Передня й задня підвіска | подвійний A-важіль |
| Трансмісія | Автоматичний CVT L/H/N/R/P |
| Диски | Алюміній |
| Кількість місць | 2 |
| Тип двигуна | одноциліндровий, 4-тактний, SOHC |
| Паливний бак | 18 л |
| Гальма | Вентильовані гальмівні диски |
- Ціна: 389 340 ₴







