Болгарка акумуляторна 125 мм безщіткова (20V4Ah) Stromo AGA216 (Без акумулятора та Зарядного пристрою)
- В наявності
1 395 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Характеристики
- Число обертів холостого ходу: 8500 об./хв
- Номінальна напруга: 20 В
- Плавний пуск: Є
- Регулювання обертів: Електронна
- Діаметр диска: 125 мм
Комплект
- Додаткова ручка: 1 шт
- Захисний кожух: 1 шт
- Ключ для зміни обладнання: Є
- Посібник з експлуатації: Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴








