Підрізний агрегат
| Діаметр циркулярного диску | ø 120 мм |
| Діаметр отвір | ø 20 мм |
| Оберти валу | 9000 об/хв |
| Потужність двигуна | 1,1 кВт |
Характеристики
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Вага | 1200 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід під аспірацію | ø 120, ø 90 мм |
| Діаметр вала | Ø 30 мм |
| Діаметр пиляльного диска | ø 350/250 мм |
| Довжина паралельна лінійка | 1200 мм |
| Макс. висота пропилювання | за 0° ø 350 мм — 110 мм, ø 250 мм — 60 мм |
| Макс. висота пропилювання за 45° | ø 350 мм — 70 мм, ø 250 мм — 35 мм |
| Макс. широта пропилу з паралельна лінійка | 1500 мм |
| Максимальна довжина пропилювання | 3100 мм |
| Потужність двигуна | 5,5 кВт л. с. |
| Оберти вала | 3800/5200 об/хв |
| розмір робочого столу | 1225х880 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 810 ₴

