
Горизонтальний гідравлічний прес Isitan HP 40
- Немає в наявності
- Код: HP 40
656 260 ₴
Горизонтальний гідравлічний прес Isitan HP 40
Немає в наявності
656 260 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isitan |
| Загальні параметри | |
| Вага | 920 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість гідравлічного бака | 70 л |
| Висота столу | 930 мм |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Довжина рухомих і нерухомих дул | 120 мм |
| Максимальний тиск у гідравлічній системі | 250 бар |
| Максимальний удар | 250 мм |
| Потужністю | 1,5 кВт |
| РОЗМІРИ | 1150x700x950 мм |
| Робочий тиск | 40 бар |
| Розміри таблиці | 620x1050 мм |
| Швидкість удару кулаком туди-сюда | 1750 — 2000 мм/хв |
| Тип приводу | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 260 ₴