Акумуляторний гайковерт GRAND АГ-1100 UBL (Безщітковий, 20В, 2 акум 4 А/г, КЕЙС, ЧЕХІЯ)
- В наявності
4 850 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Характеристики:
- Модель: GRAND АГ-1100 UBL
- Тип двигуна: Безщітковий
- Тип акумуляторної батареї: Li-Ion (тип М)
- Напруга акумулятора: 20В
- Місткість акумулятора (А/г): 4
- Режим роботи: 3 режими
- Швидкість обертання (об/хв): 0-3400 / 0-2600 / 0-1800
- Частота удару (уд/хв): 0-2400 / 0-2200 / 0-1800
- Макс. крутний момент (Нм): 1100
- Розмір патрона (мм): 1/2" (адаптер під шестигранник 22мм)
- Тип патрона: Квадрат
- Реверс: +
- Підсвічування робочої зони: +
- Індикація заряду: +
- LED підсвічування: +
- Час заряджання (г): 1.5
- Тип упаковки: Кейс
- Гарантія (міс): 12
- Безщітковий двигун
- Використовує макитівські акумулятори (тип М)
- Індикація заряду батареї
- Висока швидкість обертання та частота удару
- Високий крутний момент
- Реверс та підсвічування робочої зони
- Легкий та ергономічний дизайн
- Гайковерт GRAND АГ-1100 UBL
- Акумулятори - 20В 4 А/г (2 шт.)
- Зарядний пристрій
- Адаптер під шестигранник 22 мм
- Інструкція
- Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1100 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴










