ОПИС
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100 125 мм являє собою інструмент побутового класу з високою продуктивністю. Здатна пропрацювати впродовж тривалого терміну за умови дотримання всіх правил експлуатації.
Сфера застосування
Інструмент призначений для виконання таких робіт, як-от різання, шліфування, полірування поверхонь різних матеріалів. Підходить для роботи з такими поверхнями:
Метал;
Дерево;
Природний камінь;
Кераміка.
Підвищена ефективність роботи досягається завдяки збільшеній потужності мотора. Можливість використовувати різні набори насадок і дисків, призначених для роботи з різними матеріалами.
Особливості роботи
Кутошліфувальна машина Procraft PW1100 відрізняється браком проблем під час роботи, легковагова, компактна. Редуктор посилений. Завдяки оснастці системою охолодження інструмент під час роботи захищений від надмірного перегрівання.
Двопозиційна бічна ручка забезпечує зручне захоплення інструмента. Передбачена можливість блокування шпинделя для оперативної заміни кола. У комплекті для цього постачається спеціальний ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







