Лобзик акум. Procraft ST20 (без АКБ і зар. губ.)
Акумуляторний лобзик Procraft ST20 — надзвичайно потужний електролобзик для швидкого розпилювання пиломатеріалів.
Регулювання частоти ходу штока та наявність декількох режимів маятникового ходу забезпечують точну, швидку роботу та дають змогу розпиляти найрізноманітніші матеріали.
БЕСЩЕТКОВЫЙ ДВИГАТЕЛЬ
Безщітковий двигун застосовується в моделях із підвищеними вимогами до надійності та продуктивності. Він забезпечує більший ККД, що дає змогу знизити витрату батареї до 50%, порівнюючи з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий двигун вирізняється вищим крутним моментом, зниженим нагріванням і рівнем шуму, а також стійкішим до високих навантажень.
Безщітковий двигун не потребує обслуговування або заміни витратних матеріалів упродовж усього терміну експлуатації. За правильної експлуатації він здатний пропрацювати у 2-3 рази довше за колекторні аналоги.
МАКСИМАЛЬНА ФУНКЦІЙНІСТЬ
Потужний двигун із регулюванням швидкості ідеально підійде для виконання поздовжніх, поперечних і криволінійних розпилів у деревині, полімерних матеріалах, керамічних плитах, металі, а також похилих розпилів під час ремонтних і столярних робіт.
Чотири рівні регулювання маятникового ходу підвищують продуктивність під час роботи з різноманітними матеріалами.
Різання під кутом до 45° вправо та вліво з кроком 15°.
Незалежність від розетки під час роботи позбавляє проблем із організацією робочого місця та підвищує безпеку оператора від ураження електричним струмом.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
Ергономічний корпус із прогумованими елементами запобігає вислизанню й забезпечує комфортне та точне керування під час роботи.
Система швидкої зміни та фіксації кута нахилу платформи.
Дворежимна функція пиловидалення (обдування робочої зони або виведення на патрубок для під'єднання пилососа) забезпечує вільну видимість зони розпилення, підвищуючи точність і безпеку під час роботи, а також чистоту на робочому місці.
Система швидкої заміни пилового полотна без використання інструментів.
Знімна пластина запобігання розриву волокон під час розпилювання деревини.
Низький рівень вібрацій.
НАДІЙНІ та Довговічні ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
Ефективна система охолодження запобігає перегріванню двигуна під час тривалої роботи.
Довгий термін експлуатації завдяки високій якості деталей редуктора та двигуна.
Ударостійкий корпус з армованого ABS-пластику надійно захищає внутрішні елементи від фізичних впливів.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
лобзик акумуляторний Procraft ST20;
пиляльне полотно 3 шт.;
адаптер для пилососа;
бічна лінійка (паралельна напрямна);
пластина запобігання розриванню волокон деревини;
инструкция;
гарантійний талон;
пакувальна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина ходу пилки | 22 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3800 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Здув тирси | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴







