Акумуляторний перфоратор Procraft PHA30 (без АКБ і ЗП)— якісний будівельний інструмент для довбання, розколювання, розпушування. Перфоратор може працювати з такими матеріалами, як плитка, асфальт, бетонні та цегляні конструкції. Додаткова передня ручка може обертатися на 360°. Інструмент має посилений корпус ударного механізму.
Характеристики:
Число обертів холостого ходу
0 - 1200 об./хв
Діаметр свердління: дерево/ бетон/метал
30/28/13 мм
Число ударів
0 - 5000 уд./хв
Регулювання обертів
Є
Режим роботи
3 шт + режим для настроювання
Тип двигуна
Безщітковий
Комплектувальний
Акумулятор
Немає
Додаткова ручка
Є
Зарядний пристрій
Немає
Напрямна
Є
Посібник з експлуатації
Є
Паковання
Картонна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 1.7 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820 ₴








