Зарядний пристрій ProCraft 12/3 Universal
ЗП підходить для акумулятора ProCraft 12/4 Universal і точних аналогів.
Час заряджання: 60-90 хвилин.
Частота сети: 50 Гц
Напруга мережі: 230 В
Тип акумуляторів: Li-Ion
Вихідна напруга: 12 В.
Напруга АКБ: 12 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 1 |
| Кількість заряджуваних акумуляторів | 1 шт |
| Маса | 0.2 кг |
| Напруга заряджання | 20 В |
| Напруга мережі живлення | 220 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

