Шабельна акумуляторна пила Procraft PSS20 — це універсальний інструмент для різних будівельних і ремонтних робіт. Вона має низку особливостей, які роблять її незамінною для професіоналів і аматорів. Працює зі спеціальними змінними насадками, пилковими полотнами, один кінець яких виготовлений у формі спеціалізованого хвостовика для кріплення в швидкозатискному пристосуванні.
У конструкції шабельної акумуляторної пили Procraft PSS20 застосований принцип уніфікації. Живлення дає літій-іонна батарея напругою 20 В, що й для інших інструментів лінійки торгової марки Procraft. Істотна перевага серії — у тому, що один комплект (блок живлення й акумулятор) може забезпечувати енергією різні садові та господарські інструменти. Уніфікація сприяє економії засобів покупця.
Ергономічний прогумований корпус
Модель має ергономічну форму. Прогумований корпус дає надійну фіксацію інструмента в руках, створює додатковий комфорт. Ще більшу зручність пилі надає портативність через брак електричного кабелю: живлення здійснюється від акумулятора.
Інструмент чудово підходить для швидкого грубого розпилювання або виконання складних робіт.
Безщітковий двигун
Пила забезпечена безщітковим електродвигуном. Він має високий ККД, дуже раціонально витрачає електроенергію. Це на 50% збільшує час роботи на одному заряджанні акумулятора. Через майже повністю брак елементів тертя, двигун практично не потребує обслуговування, працює дуже тихо, має потужність на 25% вищу та в п'ять більше ресурсів від щіткових.
Система швидкої зміни обладнання
Система швидкої зміни оснастки робить встановлення та зміну пиляльного полотна максимально зручними та швидкими. Варто тільки повернути затискний тримач, вставити в затискач до упору спеціальний хвостовик полотна та знову зафіксувати затискач.
Комплектація
Шабельна акумуляторна пила Procraft PSS20;
Зарядний пристрій;
Акумулятор — 2 шт. по 20 V 4 Ah
Посібник з експлуатації;
Кейс;
Пили: 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина пропилу | 220 мм |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴






