Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS35 (без АКБ і ЗП)
- В наявності
- Код: Procraft PSS35
1 560 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS35 — універсальний інструмент, який стане в пригоді як домашньому майстру, так і професіоналу своєї справи. Призначена для різних типів робіт — від підрізання дрібних гілок у саду до сантехнічних і покрівельних робіт. Використовуючи різні пиляльні полотна пилка з легкістю може впоратися із широким спектром матеріалів і певною мірою може замінити інші інструменти.
Довжина робочого ходу полотна 20 мм у поєднанні з максимальною частотою коливань 2800 кол/хв неабияк пришвидшують робочий процес і дають змогу впоратися з різними типами матеріалів: дерево, метал, кераміка, пластик тощо. Головне — підібрати відповідне блискуче полотно.
Акумуляторна шабельна пила стане незамінним помічником під час роботи у важкодоступних місцях, адже завдяки своїй продуманій конструкції та мобільності зможе дістатися до тих місць, де інший інструмент буде безсилий. Навіть тривалі роботи на висоті не викликають дискомфорту.
Комплектація
Акумуляторна шабельна пила Procraft PSS35;
Зарядний пристрій до комплекту постачання не входить,
Акумулятори до комплекту постачання не входять
Інструкція з експлуатації;
Картонне паковання;
Пилочка: 1 шт.;
Шестигранний ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина пропилу | 150 мм |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴






